SLONGBOARDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLONGBOARDS

Vseslovenski forum ljubiteljev dolgih plohov (mlins bi reku POLHOV)
 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 carveboard????????????

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
stayalive




Število prispevkov : 3
Registration date : 14/08/2007

carveboard???????????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: carveboard????????????   carveboard???????????? Icon_minitimeTor Avg 14, 2007 10:30 am

Yo!!! Mene pa zanima ce ima gdo od vas kakrsno koli informacijo,kje v evropi bi se dal dobi carveboard,zadeva dost dobr zgleda Smile sam zaenkrat nism najdu nc pamtnga na netu,... http://www.carveboard.com/ tle mate se link Zanima me tut kje obicajno kupujete dile pa opremo,....osebno mam longboard sector nine,k pa sm ga slucajno dobu u obsesnu.ajde folk Smile
Nazaj na vrh Go down
bigboards.eu




Število prispevkov : 5
Registration date : 31/07/2007

carveboard???????????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: carveboard????????????   carveboard???????????? Icon_minitimeTor Avg 14, 2007 1:15 pm

Jaz longboarde izdelujem in prodajam.
https://slongboards.slovenianforum.com/Kr-neki-c1/Trgovanje-f4/Profesionalni-Longboardi-BIGB-bigboardseu-pro-setup-custom-t12.htm

Zacne se pa tam kjer si ti, pri dili ki si jo kupil v trgovini, potem se pa zacne profesionalna oprema.

Moji longboardi BIGB so vsi opremljeni z pro komponentami, za vsako disciplino posebej prilagojena konfiguracija.

Npr ce ima tvoj Longboard Vsaj Randall R2 podvozje (kar je pri secrtor 9 ze kar vrh ponudbe)
bi se upgrade zacel pri lezajih in kolesih.

Abec 11 kolescka spet odvisno od namena longboarda npr in ABEC 7 lezaji odvisno spet od tega za kaj bos uporabljal ali zaprti odprti....

Ce koga kej zanima lahko brez sramu vprasa na:
modelsm@hotmail.com
Nazaj na vrh Go down
stayalive




Število prispevkov : 3
Registration date : 14/08/2007

carveboard???????????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: carveboard????????????   carveboard???????????? Icon_minitimeTor Avg 14, 2007 11:56 pm

tnx za info:)se pravi ce bom rabu nove axe se lohk nate obrnem.Sam zaenkat bojo te dobre,......
Nazaj na vrh Go down
mlins
Admin
mlins


Število prispevkov : 133
Age : 42
Location : Ljubljana-Orehovlje-Globe :)
Registration date : 31/07/2007

carveboard???????????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: carveboard????????????   carveboard???????????? Icon_minitimeTor Avg 21, 2007 11:06 am

Jst sm tudi probal izdelat eno dsko in mi je kar fajn ratala... sm ful zadovoln z njo, bol kot sm pricakoval... bom ob priliki se kasno izdelal cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





carveboard???????????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: carveboard????????????   carveboard???????????? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
carveboard????????????
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLONGBOARDS :: Kr neki :: Razno-
Pojdi na: