SLONGBOARDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLONGBOARDS

Vseslovenski forum ljubiteljev dolgih plohov (mlins bi reku POLHOV)
 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Mons

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Lukas

Lukas


Število prispevkov : 6
Registration date : 28/09/2007

Mons Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mons   Mons Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 11:59 pm

aloha longskaters,

biu včeraj na Monsu, po dveh treh spustih sta prišla fanta iz hotela in me opozorila, da je osebje hotela neodobrava tega početja, da je hotel poln, da ima hotel tok pa tok zvezdic, da si ne smejo tega tukaj privoščit, da... blablablabla....
Dejstvo je družba, da je naše početje s tega vidika ILEGALNO, prepovedano, deviantno, prestopniško oziroma da smo logboarderji delikventi, izobčenci, agresivci, drhal, narkomani, ipd

Ja še enkrat, znova, znano dejstvo: LONGBOARDING IS A CRIME.

Škoda, tako lep šport, na drugi strani pa stereotipi, ki so jih ustvarili že naši prednamci - skejterji al pa kar skejterska industrija, ki je na osnovi tega outlaw attituda zgradila zunanjo (javno) podobo tega športa.

No, da je bla bad karma še večja, mi je potem še prijatelj Marko spustu eno moralko, da mi je čist prov, kaj pa dajem tovrstne informacije na splet, ker pol folk to izkorist, pride do takih in podobnih incidentov pa še ubil se bo kdo. Sploh zdej, ko sem na svoj blog objavil še Rakitno in to z zemljevidom spusta. Naj se kar pripravim, da bom sprejel vso odgovornost....

......
razmišljam...
...

Marko je tisti, ki mi je pred leti (spet) navdušil nad nečim kar sem v otroštvu zelo rad počel.
Neskončni kilometri od Štepanjskega naselja do tete v Fužine, včasih celo trikrat v dnevu. Samo poganjat se na skejtu, mal tapkat umes, drgač pa sam, da je letel, čimhitreje.
Nori so spomini na tist čas...

In za voljo teh spominov bom rekel NE!
Ne vsej tej bad karmi, ki se je zgrnila name včeraj, ne stereotipom in ne Mare, bistvo tega početja ni v skrivanju in držanju local spot informacij zase ampak v ...
SHARINGU.

to share=deliti z drugimi
veselje, smeh, prijateljstvo, drugačnost, izkušnje, opazke, nasvete, bolečino, praske, hraste, šport, opremo, informacije, slike, filme,....
Skratka, deliti z drugimi = se družiti.
In pri tem kar se da uživati ter zabavati.
To so pogoji zarad katerih vsak razvija svoj stil oziroma način vožnje.

"STYLE IS EVERYTHING!" Skip Engblom, Dogtown documentary

Surfers, skaters and snowboarders knows that!
....
In kaj bom jst naredu?
Pisal, pisal in pisal.
Ja, mejhen korak, verjetn nam s tem preprečil, da se bi se kdo ubil (al pa), bom pa predvsem sheral longboarderske informacije na svoj blog al pa na ta forum, sej je vseen, tisti, ki ga zanima bo te informacije že najdel in upam da mu bodo kej pumagale...
Še kej?
Ja. Potrudil se bom pri svojih najboljših močeh, da v prihodnje organiziram/o neko skupno druženje, ki bo imelo tudi medijski domet, tako, da bodo vsi tisti, ki ta šport ne poznajo končno imeli priložnost videti to, se mogoče navdušiti ali pa preprosto uživati kot gledalec.

OK, obstaja tud druga možnost, pozabimo na vse napisano in gremo nazaj v gozd.

lp luka

CARVE STRONG

www.lukas.blog.siol.net

l
Nazaj na vrh Go down
http://lukas.blog.siol.net
mlins
Admin
mlins


Število prispevkov : 133
Age : 42
Location : Ljubljana-Orehovlje-Globe :)
Registration date : 31/07/2007

Mons Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mons   Mons Icon_minitimeTor Maj 27, 2008 2:54 pm

Lukas: Svaka čast! odlično povedano!

Glede tega skupnega druženja sm za če boš rabu kašno pomoč pri organizaciji me kej kontaktirej!


Keep on riding!
Nazaj na vrh Go down
 
Mons
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» urnik...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLONGBOARDS :: Kr neki :: Kje kako kdaj zakaj ... vozite longboard-
Pojdi na: