SLONGBOARDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLONGBOARDS

Vseslovenski forum ljubiteljev dolgih plohov (mlins bi reku POLHOV)
 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KDO SMO MI?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
mlins
Admin
mlins


Število prispevkov : 133
Age : 42
Location : Ljubljana-Orehovlje-Globe :)
Registration date : 31/07/2007

KDO SMO MI? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: KDO SMO MI?   KDO SMO MI? Icon_minitimePon Sep 01, 2008 2:36 pm

Ta topic sm odpru zato da lahko malo napišete o sebi kdo ste kaj počnete al pa npr. daste gor e-mail naslove al telefonske številke da se bomo lažje kontaktirali za prihodnja druženja...
Nazaj na vrh Go down
mlins
Admin
mlins


Število prispevkov : 133
Age : 42
Location : Ljubljana-Orehovlje-Globe :)
Registration date : 31/07/2007

KDO SMO MI? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KDO SMO MI?   KDO SMO MI? Icon_minitimePon Sep 01, 2008 2:58 pm

Bom kar jst začel.. Sm Jernej iz Orehovelj pri Novi Gorici, drugači pa živim v centru Lj na ilirski. Poleg longbordanja se ukvarjam z muziko, igram bas v bendu Woli Wo (http://www.myspace.com/woliwo) in še pr enmu bendu ki komaj nastaja in še nima imena.Pozimi tudi bordam in letos se začenjam učit windsurf...
Doštudiral sem etnologijo in kulturno antropologijo in zdej se uvajam v delo na televizji.

Email&msnl: jernej.mlinar@gmail.com
Gsm:040889819

Kontaktirejte me za kako furanje!
Nazaj na vrh Go down
Arks

Arks


Število prispevkov : 21
Age : 36
Location : Ljubljana - Siska
Registration date : 31/08/2008

KDO SMO MI? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KDO SMO MI?   KDO SMO MI? Icon_minitimeTor Sep 02, 2008 12:17 am

Okej, jaz sem Arks oz. Tilen iz Ljubljane - Šiške. Nisem se še nekej preveč resno spravil v študij, mam pa namen enkrat v prihodnjih letih. Drugače ful rad kitesurfam, wejkam ob nevetrovnih dneh, in pa potujem po svetu s kajtom na hrbtu Smile Longboard sem si kupu letos spomladi in od takrat naprej je to moj glavni transport po LJ, včasih pa tut kakšen hrib, samo sem si zaenkrat vedno izbiral mal prezahtevne strmine:)

Če je kdo za kakšen spust zainteresiran, al pa sam za cruise po mestu in pa pir je tukej moj telefon: 040 66 55 86,

ali pa če mi pošljete mail, oz msn : tilen.kozamelj@gmail.com

lp,arks
Nazaj na vrh Go down
Mihael

Mihael


Število prispevkov : 95
Age : 42
Location : Ljubljana
Registration date : 22/09/2007

KDO SMO MI? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KDO SMO MI?   KDO SMO MI? Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 12:11 am

Bok! Še jst se predstavim...

Mihael in Ljubljane... originalno iz Pule (HR)... letos bom 27... longboard furam 1 dobro leto... ukvarjam se z izdelavo spletnih strani in aplikacij... Smile tudi snowboardam... in sem vedno za kakšno pizdarijo Smile

tel: 051 632 112
skype: mihael_zadravec
facebook: tudi tam sem...
email: mihael.zadravec@gmail.com
Nazaj na vrh Go down
http://www.toastedweb.si
pissdrunx




Število prispevkov : 1
Registration date : 11/08/2009

KDO SMO MI? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KDO SMO MI?   KDO SMO MI? Icon_minitimePet Avg 14, 2009 12:32 am

pozdravljeni, novo budalo tule Very Happy
sem Jernej živim v LJ, čez vikende sem pa leteči po celi SLO.
Prejšni teden sem končno dobil hardware, da sem ga lahko namontiral na mojo homemade leseno zadevo, ki služi kot deska.
Skejtam od malega, zadnjih par let samo sicer zelo poredko, ampak je zej ta dolga zadeva tule in mam novo veselje!
031/724-355 je moja cifra,crapposta(afna)gmail.com je mail, javite ko se bo furalo kaj, da se pridem zraven polomit.
LP cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





KDO SMO MI? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KDO SMO MI?   KDO SMO MI? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KDO SMO MI?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLONGBOARDS :: Kr neki :: Razno-
Pojdi na: