SLONGBOARDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLONGBOARDS

Vseslovenski forum ljubiteljev dolgih plohov (mlins bi reku POLHOV)
 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 longoard kot mestno prevozno sredstvo

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
rok




Število prispevkov : 2
Registration date : 06/04/2009

longoard kot mestno prevozno sredstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: longoard kot mestno prevozno sredstvo   longoard kot mestno prevozno sredstvo Icon_minitimePon Apr 06, 2009 12:52 am

Zdravo in lep pozdrav vsem zbranim,

Kot popolnega greenhorna me zanima, kaksen longboard je primeren za mestno prevazanje. Zadeva izgleda izredno zanimivo, ponuja napredovanje v bolj adrenalinske vode, jaz pa rabim nov izziv; zato sem se, kljub niclim skejterskim/boarderskim/surferskim izkusnjam odlocil, da si nabavim longboard. Izgleda, da sem na pravem naslovu Smile

Kot receno, nameravam v zacetku vozit zgolj po mestu, zato rabim verjetno vecja in mehkejsa kolesa. Kaj pa ostalo? Super bi bilo, da dobim vse v enem, ce pa bo treba, bom pa kupoval tudi po kosih.. Se da kaj kvalitetnega sploh nabavit v SLO?

No, z vec vprasanji vas napadem se drugic..

R. afro
Nazaj na vrh Go down
mlins
Admin
mlins


Število prispevkov : 133
Age : 42
Location : Ljubljana-Orehovlje-Globe :)
Registration date : 31/07/2007

longoard kot mestno prevozno sredstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: longoard kot mestno prevozno sredstvo   longoard kot mestno prevozno sredstvo Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 3:15 pm

Pozdravljen Rok in dobrodošel med nami!
Za city crusing so po mojem mnenju najprimernejše deske pintail oblike, se da pa tudi s tistimi deskami, ki so bolj za DH prav tako lepo furat po mestu le trdoto podvozji moraš spremeniti. Pri nas prodajajo kar dobre longboarde firma Sector 9 v trgovinah Obsession verjetno tudi v Madnesu najdeš kakega. Lahko pa kontaktiraš mihaela s tega foruma, ki ima veze s proizvajalcem iz ZDA in lahko preko njega naročiš longboard built in konstrukcije, ki te pride stat približno nekje med 160 in 180€ s poštnino vred.
Priporočam ti tudi da slediš našemu blogu na: www.slongboards.com ki je nakaka nadgradnja tega foruma in prko njega lahko kontaktiraš našo ekipo tudi za kakšno skupno cruzanje po mestu ali kakšen spust... veselimo se novih riderjev!
Ajd!
Nazaj na vrh Go down
rok




Število prispevkov : 2
Registration date : 06/04/2009

longoard kot mestno prevozno sredstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: longoard kot mestno prevozno sredstvo   longoard kot mestno prevozno sredstvo Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 11:31 pm

Hey!

Hvala za izcrpen odgovor. Bom se odpravil v obsession (vidim, da so v LJ kar stirje) in pogledal ponudbo, se pa kar nagibam k tisti varianti iz ZDA .. vedno rad izkljucim "the middle man", ce se le da. Bom se se internetno razgledal in postavil kaksno vprasanje.

Posnetke na slongboards sem pogledal ze zadnjic - vsaka cast za Europark Smile Zaenkrat sem bolj na kratko s casom, furat mislim zgolj v/iz sluzbe .. pozneje pa kaksna skupna fura definitivno pride v postev.

Mozno, da se oglasim prej, v primeru da se ne bom mogel na deski obdrzati vec kot 5 sec.. Uzivajte v lepem vremenu!

LP,
Rok afro
Nazaj na vrh Go down
Mihael

Mihael


Število prispevkov : 95
Age : 42
Location : Ljubljana
Registration date : 22/09/2007

longoard kot mestno prevozno sredstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: longoard kot mestno prevozno sredstvo   longoard kot mestno prevozno sredstvo Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 10:12 am

Živjo Rok!

Če boš v Obsešnu kupoval, vzemi "Bomb Hills"... drugo je bolj tko - zna ti biti žal. Čeprav mislim, da sem jst zadnjega kupil v četrtek (Ljubljana - Trubarjeva)... Pravijo, da konec mesca dobijo novo pošiljko.

lp
Mihael)
Nazaj na vrh Go down
http://www.toastedweb.si
gretzki

gretzki


Število prispevkov : 1
Location : Nazarje
Registration date : 15/07/2009

longoard kot mestno prevozno sredstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: longoard kot mestno prevozno sredstvo   longoard kot mestno prevozno sredstvo Icon_minitimeSre Jul 15, 2009 3:10 pm

seos.
Evo še en greenhorn na tej strani in sm končno nalatel na slovenske longboardarje bounce . Tut jez sm pred kratkim odkril longboardanje in me je totalno navdušlo. In sem tut tk kot Rok čist frišn. Bi začeu čist iz nule.

Zdej me pa mal zanima kolk bi me pršlo en longboard tk za kruzanje plus še ostala oprema(čelada,rokavice,...).

hvala za info!
Nazaj na vrh Go down
Katarrrina

Katarrrina


Število prispevkov : 1
Age : 36
Location : Ljubljana
Registration date : 10/08/2009

longoard kot mestno prevozno sredstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: longoard kot mestno prevozno sredstvo   longoard kot mestno prevozno sredstvo Icon_minitimePon Avg 10, 2009 7:01 pm

heloooo

js tut cis nova (ocitno ena redkih punc kle?) tko da ziujo Smile ze neki cajta gledam razne bloge, spletne strani ipd. o longbordanju in sm cis navdusena, tko da sm se koncno odlocla probat bounce aja pa ocitno jim je tut tale "nova posiljka" iz maja al kdaj posla u Obsesnu, ker modela bomb hills nimajo vec..nazalost. Je se kak komplet k se ga splaca kupt (glede na moje tehnicne sposobnosti, bi blo to vrjetn bol varn scratch)?

lp
Nazaj na vrh Go down
http://www.flickr.com/photos/katarrrina/
Mihael

Mihael


Število prispevkov : 95
Age : 42
Location : Ljubljana
Registration date : 22/09/2007

longoard kot mestno prevozno sredstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: longoard kot mestno prevozno sredstvo   longoard kot mestno prevozno sredstvo Icon_minitimeČet Avg 27, 2009 6:43 pm

ola Katarina! Smile

kar se dile tiče, nimaš več skrbi... naj ti pa še tukaj zaželim dobrodošlico Smile Dobrodošla!
Nazaj na vrh Go down
http://www.toastedweb.si
Sponsored content





longoard kot mestno prevozno sredstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: longoard kot mestno prevozno sredstvo   longoard kot mestno prevozno sredstvo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
longoard kot mestno prevozno sredstvo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLONGBOARDS :: Kr neki :: Kje kako kdaj zakaj ... vozite longboard-
Pojdi na: